Rozpoczęcie zażywania tabletek antykoncepcyjnych po nagłym przerwaniu

witam. brałam tabletki antykoncepcyjne od pół roku. w tym miesiącu z powodu problemów rodzinnych zapomniałam je zażywać. ponad tydzień nie biorę tabletek. czy mogę od następnego miesiąca kontynuować zażywanie tabletek?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia kolejnego opakowania w przyszłym cyklu.