Rozpoczęcie zażywania tabletek antykoncepcyjnych po pomyłce

Biore tabletki antykoncepcyjne od października, zawsze regularnie. Okres dostaje co 27 dni. Dzisiaj jest piatek, ostatnia tabletke wzielam w srode o 19, a w czwartek zapomnialam. Co teraz? Mam wziać tabletke za wczoraj i dzisiaj, czy zaczac brac od pierwszego dnia okresu, ktory mam w nastepny piatek? Prosze o szybka odpowiedz!!!!

Szanowna Pani!

Rozumiem,że już kończy Pani opakowanie tabletek-proszę po prostu już zrobić tygodniową przerwę-miesiączka wystąpi wcześniej, i po 7 dniach zacząc nowe opakowanie.
Z poważaniem

Katarzyna Lewicka