Rozpoczęcie życia seksualnego i problem z szybkim wytryskiem

Witam Mam 27 lat i dopiero teraz rozpocząłem życie seksualne. I niestety mam problem z bardzo szybkim wytryskiem. Dochodzę bardzo szybko, już podczas pieszczot i pocałunków. Za drugim razem trwa to już trochę dłużej ale to też dzieje się dosyć szybko . Czy można to jakos leczyć ? I czy to że bardzo długo byłem prawiczkiem może mieć na to wpływ ?

Witam,
rozpoczęcie współżycia, nowość bodźców seksualnych i siła pobudzenia seksualnego mają wpływ na to, jak Pan kontroluje moment osiągnięcia orgazmu. Trudność z przedwczesnym wytryskiem jest jak najbardziej uleczalna. W celu ustalenia właściwej terapii proponuję wizytę u specjalisty seksuologa, np. lekarza psychiatry seksuologa. Lekarz zaproponuje Panu odpowiednie leczenie za pomocą leków.

Dzień dobry!

Tak, wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa oraz psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!