Rozpoznanie histopatologiczne Fibroadenoma

Witam mam 39 lat proszę o opinię wyników biopsji piersi.Zmiany w piersi lewej -FA-zmiana łagodna.Rozpoznanie histopatologiczne Fibroadenoma .Co to oznacza czy to się wycina czy leczy i do jakiego lekarza teraz mam się udać Dziękuję bardzo

Rozpoznanie wskazuje na obecność zmiany łagodnej! Leczenia powinien dokończyć lekarz , który zlecił badanie! Jeśli nie , niech skieruje , gdzie trzeba!!! zż