Rozpoznanie histopatologiczne naevus melanocyticus dermalis

Witam bardzo.Mam pytanie bo odebrałam wyniki histopatologiczne i pisze tak : Rozpoznanie histopatologiczne naevus melanocyticus dermalis zmiana została wycięta w całosci. bardzo prosze powiedziec co oznaczaja te wyniki czy wszystko jest dobrze

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik to znamię barwnikowe skórne. Jest to zmiana łagodna. Została usunięta w całości. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.