Rozpoznanie histopatologiczne po usunięciu pieprzyka

Witam Otrzymałam wynik badania po wycięciu pieprzyka z tyłu głowy Rozpoznanie histopatologiczne:Naevus pigmentosus compositus U podstawy znamienia widać drobne ziarniniaki z komórek olbrzymich wielojądrowych.Co to oznacza? Powinnam się martwić i czy dalsze leczenie jest konieczne? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Jest to nienowotworowa zmiana skóry. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.