Rozpoznanie histopatologiczne polipa błony śluzowej dwunastnicy

rozpoznanie histopatologiczne- polipy elstera hp(-) wycinki błony śluzowej dwunastnicy z nieznacznym śródnabłonkowym limfocytarnym naciekiem zapalnym wskaźnik marsh poniżej 40/100 enterocytów kosmkio budowie prawidłowej obraz mikroskopowy Marsh 0.Proszę o interpretację

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynika ze było to badanie wykonywane w kierunku celiakii. Wynik jest ujemny w kierunki celiaki. Natomiast polip Elstera to polip hiperplastyczny i nie ma charakteru złośliwego. Pozdrawiam