Rozpoznanie naczyniaka przy bólach głowy

Mam 25 lat. cztery lata temu często bolała mnie głowa i neurolog skierował mnie na badanie TK głowy z którego rozpoznano naczyniaka i skierowano mnie na dodatkowe angio głowy z którego wyszedł dość rozległy naczyniak żylny. Badania odbyły się w przeciągu 2 mies z kontrastem. mam pytanie bo teraz zawroty głowy powróciły czy moge wykonac TK głowy z kontrastem prywatnie bez konsultacji z lekarzem? Co ile lat można wykonywać takie badanie z kontrastem? Pozdrawiam

Po co następne badanie naczyniowe?
Ważna ocena stanu zdrowia, trybu życia, nastroju, wyników badań

Pozdrawiam