Rozpoznanie z wycinka węzłów

rozpoznanie z wycinka węzłow: CD3 (-), CD20 (-), CD68 KP1 (-/+), CD68 M1 (-/+), CK 5/6 (-), CK 7 (-), CK AE1/AE3 (+), CK HMW (-), KI-67 (+) 40-60 % ogniskowo, LCA (-), TTF-1 (-), P63 (-), KOLEJNE BADANIE Z WĘZŁÓW: ROZPOZNANIE AMACR (-), CD56 (-), CDX-2 (-), CEA (-), chromogranin A (-), EMA (+), PSA (-), Synaptophysin (-), Vimentin (+). Wcześniej wysłałam zapytanie odnośnie raka płuc. Bardzo proszę o odczytanie i diagnozę. Nic nam nie powiedziano, tata ma dostać chemię ale dopiero za 3 tugodnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki badań immunohistochemicznych powinny być interpretowane w oparciu o pozostałe dane z historii choroby, tj. rozpoznanie histopatologiczne, dane kliniczne, zastosowane leczenie, itd. Proszę zatem porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie Pani Taty - lekarz bez wątpienia odpowie na wszystkie Pani pytania.