Rozprzestrzeniające się kurzajki

Mam ogromny problem kurzajkami. Pierwsza pojawiła się na pięcie rok temu, leczyłam ją 2 miesiące Brodacidem, bezskutecznie. Następie zapisałam się do dermatologa, w międzyczasie na palcu ręki wyskoczyły mi 2 kurzajki. Lekarz wymroził je, jednak to nie dało efektów. Na kolejnej wizycie brodawki zostały po raz kolejny potraktowane azotem, bez skutku. Obecnie kurzajki bardzo się rozsiały. Przyjmuję groprinosin, zestaw witamin, stosowałam tez domowe sposoby. Jak się ich w końcu pozbyć?

Najlepsze metody na pozbycie się "kurzajek" i skłonności do powstawania brodawek wirusowych to: dokładne usunięcie ( wraz z trzpieniem) za pomocą krioterapii z równoczesną terapią Inozyną w dużych dawkach 4xdz 2 tabl przez 7-10 dni, powtarzając kurację przez następne 2 miesiące. Tylko dokładne pozbycie się źródła i pełna kuracja doustna zapewni całkowite wyleczenie. Ponadto proszę zwrócić uwagę, gdzie może Pani zarażać się wirusem, co Pani robi na codzień.