Rozpulchniona i zasiniona szyjka macicy a krwawienie

Witam mam problem byłam u ginekologa i Pani ginekolog stwierdzila ze mam rozpulchniona zasiniona i gladka szyjke macicy po czym spytałam co to znaczy odpowiedziala mi ze jestem w ciazy.Przepisała mi kwas foliowy i kazała brac witamminyWychodziło na tamten dzien ze to 4 tydzien dzistojuz5tydzien ale dostałam dziwne plamienia napewno toniemiesiaczka bo tylko chwilami cos leci.Dodamze test ciazowy jeden pozytywny a wynik beta hccg 1,20 ale zrobiony w 1 dzien krwawienia i niewiem czy dał on pewnosc.

Witam. Każde krwawienie we wczesnej ciąży jets niepokojące, może bowiem świadczyc o rozpoczynającym sie poronieniu, w związku z czym powinna Pani zgłosić się do swojego gienkologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.