Rozpulchniona szyjka macicy a ciąża

Ginekolog powiedziala mi ze mam rozpulchniona zasiniona i gładka szyjke macicy co oznacza ze jestem w ciazy.Jednak miesiaczke mialam dostac 17 a dostałam 19 nie wyglada jak miesiaczka raczej plamienia bo raz jest a raz niema.I wynik beta hccg zrobilam dzis i jest 1,20 czy mozliwe ze zawczesnie go zrobiłam

Lek. Marta Jaruchowska

Może po prostu spóźniła się miesiączka, u nas w laboratorium nie są liczone wartości HCG poniżej 2,0, radzę iść do ginekologa i zrobić USG ginekologiczne, wtedy będzie wszystko jasne.