Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozregulowanie cyklu a tabletki antykoncepcyjne

Witam :) Pierwszy raz brałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam po 13 tabletkach, i zaczęły się plamienia... Ogólnie kiedy tylko zaczęłam zażywać tabletki już zdarzały się plamienia... Trochę Mnie to niepokoi... Czy okres już mógł mi się rozregulować?? Czy mogę spodziewać się miesiączki tak jak przed braniem tabletek antykoncepcyjnych ?? :)
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Nie należy odstawiać tabletek w trakcie danego opakowania. To naturalne, że po odstawieniu tabletek pojawiło się plamienie.Teraz musi Pani poczekać na kolejną miesiączkę.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy