Rozregulowanie cyklu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 28 lat,dwa miesiące temu odstawiłam tabletki anty. wystąpiło krwawienie z odstawienia następnie po 34 dniach normalny okres-przed tabletkami mój cykl trwał 30-32 dni. Teraz okres spóźnia mi się już 6 dni,robiłam test ciążowy kilka dni temu- negatywny.Dodam że staramy się o dziecko więc nie używam żadnych zabezpieczeń.Czy mogę mieć rozregulowany cykl jeśli miesiąc temu okres był prawie na czas po kilkuletnim braniu tabletek a teraz nic go nie zapowiada?

Elżbieta Rhone

Witam,
niestety po odstawieniu doustnej antykoncepcji wydłużenie cyklu to częste zjawisko, może trwać jeszcze kilka miesięcy.