Rozregulowany okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Po odstawieniu antyk. moj okres z msc na mies. byl coraz bardziej rozregulowany i w trzecim msc nie dostalam okresu. Podejrzenie PCO, podwyzszona insulina i problem z endometrium bardzo male w polowie cyklu maks 5mm. Bardzo mnie to martwi poniewaz zaczelam sie starac o dziecko. Z tego co wyczytalam przyczyna moze byc niski poziom estrogenow jednak nie zbadalam poziomu poniewaz nie mam okresu.Mam pytanie jak dalej powinnam sie leczyc i w jaki sposob uzupelnic ewentualny niedobor????

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ginekologa, który pokieruje dokładną diagnostyką i leczeniem.