Rozrusznik serca i niskie ciśnienie u taty

moj tato ma arytmie. ma tez rozrusznik serca i mial nadcisnienie. teraz bierze axtil, ebivol, lecalpin oraz sintrom. od dluzszego czasu ma bardzo niskie cisnienie. co powinno sie zrobic. dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza aby zmodyfikować leczenie.