Rozsiane ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR

Proszę o interpretacje wyniku MR :w istocie białej obu półkul mózgowych rozsiane ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR, nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu, wielkości do ok.7mm po stronie prawej i do ok.10mm po stronie lewej. Podnamiotowo zmian ogniskowych nie stwierdza się. Niewielka asymetria układu komorowego ( lewa komora boczna nieco poszerzona). . Upośledzenie dyfuzji w okolicy lewego wieńca promienistego. Mam bóle głowy ,senność okresowe zaburzenia widzenia i bóle

Do pełnej konsultacji neurologicznej, MRI do interpretacji klinicznej!!
Konieczna pełna ocena stanu zdrowia; inne obciażenia, leki; wyniki badań lab;
Jaki tryb zycia, stresy, posiłki, sen, ? stan ogólny?
Pozdrawiam