Rozstania i powroty z ukochanym mężczyzną

Mam dość mojego życia nic mi się nie układa! :( Miałam chłopaka z którym się wielokrotnie rozstawałam,i wracaliśmy do siebie teraz z nim nie jestem a obwinia mnie o rzeczy które nie są prawdą że go zdradzam za jego plecami się spotykam z chłopakami co nie jest prawdą bo mu ludzie takie rzeczy dooszą. Co mam robić nie jestem z nim już 3 miesiące mamy dlaej kontak kiedy pisze do mnie to tylko po to bo coś się dowiedział od ludzi bardzo go nadal kocham ale mam dość jego oskarżeń nie umiem sobie z

Witam,

z tego co rozumiem, to w związku z wiadomościami i kontaktem z byłym chłopakiem odnowiły się w Pani emocje smutku i żalu. Jest Pani w okresie rozstawania się z chłopakiem i jest to bolesne. Rozstania rządzą się swoimi prawami, mogą być bardziej lub mniej bolesne i trwać dłużej lub krócej.

Jeśli będzie Pani czuła się w beznadziejnej sytuacji i będzie miała Pani problem ze znalezieniem rozwiązania na swoje negatywne emocje - zachęcam do kontaktu z psychologiem.

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Warto skonsultować się z psychologiem i przyjrzeć bliżej trudności w domkniecie relacji, która przynosi Pani dużo cierpienia. Nieadekwatna zazdrość bywa czasem wynikiem własnych emocjonalnych trudności i bez ich przepracowania trudno o dobrą relacje, pełna zaufania i bliskości. Pytanie czy chce się Pani na to narażać?

Witam,
nie zawsze potrafimy poradzić sobie z wychodzeniem z relacji, co wydaje mi się mieć miejsce u Pani. Warto wtedy podjąć pracę z psychoterapeutą, gdzie będzie mogła Pani przepracowywać swoje trudności w oparciu o zdrową relację i wsparcie. Łatwiej wtedy przyglądać się realnie sytuacji i dbać o siebie.

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Kaczmarek-Dylewska