Rozstanie a utrzymywanie kontaktu z byłym partnerem

Witam,mam duzy problem z moim ex mezczyzna ma on 36lat kawaler bez dzieci,bylismy ze soba rok,zwiazek byl udany bez klotni,dogadywalismy sie,ma zmienne nastroje,przed swietami w nerwach napisal mi ze konczy zwiazek,bylam w tedy za granica miesiac,gdy wrocilam,porozmawialismy przez tel,zakomunikowal mi ,ze chce poukladac sobie glowe,mysli,nieodzywalam sie wiec do niego kolejny miesiac,napisal mi sms w walentynki,nastepnie doradzone mi tutaj aby z nim porozmawiac i spotkac sie,on mowi ze nie .

Witam,

domyślam się, że najtrudniejsze dla Pani jest to, że nie rozumie Pani decyzji byłego partnera. Być może brakuje Pani jakiegoś wyjaśnienia, by móc zamknąć ten rozdział swojego życia, ale czasami nie mamy wyjścia i musimy się pogodzić z tym, na co nie mamy wpływu. Jeśli partner odmawia spotkania, a Pani ma mu coś ważnego do zakomunikowania, zachęcam do napisania do niego listu/emaila - nawet gdyby to miałby być Pani ostatni list do niego. Wtedy Pani będzie miała pewność, że powiedziała wszystkie ważne rzeczy, które ma Pani do powiedzenia w tej sytuacji a reszta należy już do niego.

Pozdrawiam
Elwira Chruściel

Jeżeli on nie chce kontaktu to może oznaczać, że nie widzi już szans w ty związku.
Czy potrzebuje Pani jeszcze jakiegoś innego zapewnienia? Jeżeli tak to proszę go poprosić o ostateczną deklarację ponieważ Pani nie rozumie jego postępowania.
Pozdrawiam.