Rozstanie bez wyjaśnienia po 5 latach związku

Witam mam 27lat,problem polega na tym ze niemoge sobie poradzić po tym jak dziewczyna odeszła w dziwny sposób odemnie byliśmy 5lat zesoba!wszystko było wporzadku do momentu jak zaczęła mnie unikać nie odbierać itp,jej mama zadzwoniła do mnie ze ona mowi zebym dał jej swiety spokoj bo ona jest wykończona psychicznie i ze niejestesmy juz razem.ja wariuje bo nie mam z nia kontaktu a nie wiem co było powodem!!ona pracuje w banku i non stop chodziła zestresowana i zdenerwowana.dac jej czas?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do psychologa. Bardzo często jest tak że jedna ze stron uważa że wszystko jest ok nie zważając na zdanie drugiej osoby. Sądzę, że za jakiś czas partnerka znajdzie odwagę na rozmowę. myślę że zbyt duży nacisk nie pomoże.

Witam. Myślę że w tej sytuacji zdecydowanie powinien Pan odsunąć się na bok i dać partnerce czas do tego, aby dojrzała do poważnej rozmowy.