Rozstanie i czekania na kontakt od partnera

przestałam wydzwaniać prosil mnie o to zebym wkoncu pokazala ze sie zmieniam a nie tylko mowila...ale on milczy boje sie ze go stracilam kocham go i jak on milczy od razu sobie wmawiam ze mnie nie kocha...jak mam go odzyskac jak to naprawic skoro on narazie niechce mi dac szansy. twierdzi ze jest zmeczony ze chce odpoczac ..a moze juz nie kocha nie teskni:(a ja nie moge wytrzymac i nie umie myslec pozytywnie w tej sytuacji..

Witam
Chyba pozostaje Pani pozwolić partnerowi odpocząć, a czas bez niego spożytkować na dokonanie zmian o których chce go Pani przekonać
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Warto rzeczywiście skupić się na przyjrzeniu temu, co było trudnego w związku oraz nad tym, co faktycznie chciałaby Pani zmienić. Praca nad sobą, nad zmianą nie tylko pozwoli Pani "zająć czymś myśli", ale także pozwoli na odzyskanie pewności siebie, poczucia wartości, realizacji, a w efekcie może także doprowadzić do poprawy relacji z byłym chłopakiem.
Może warto także skorzystać z pomocy psychologa, który pomoże przyjrzeć się emocjom i zachowaniom, które utrudniały Pani prowadzenie satysfakcjonującej relacji,a także pomoże pokierować zmianą ugruntować ją.