Rozstanie i myśli o byłym

Straciłam równocześnie faceta i prace. BYLIŚMY ze sobą w związku dwa lata to był mój pierwszy związek. W grudniu zerwakismy po miesiącu wróciliśmy do siebie niestety teraz znów zwrwalismy. Dawniej po zerwaniu mówiłam sobie ze musze poznać następnego i szukałam. W końcu byłego znalazłam po dwóch tygodniach poszukiwań. TERAZ nie umiem zabrać się za szukanie myślę ciagke o nim. Moim zdaniem najlepszy lek poszukać innego i znów poczuć motylki.Nic nie robJest pan nie odpowiedzialnymiąc będę myśleć.

Dzień dobry!

Każde rozstanie powoduje trudne emocje, które warto przeżyć i spróbować zrozumieć. Szczególnie po długotrwałym lub ważnym związku jest naturalne i prawidłowe przejście okresu żałoby. Wchodzenie w tym czasie w nowy związek może go zaburzać. Choć szukanie nowej miłości często wydaje się kuszącym pomysłem, warto dać sobie na to więcej czasu.

Pozdrawiam!

Witam,
Obecna sytuacja może być dla Pani podwój nie trudna: straciła Pani i ukochaną osobę, ale też pracę. To dużo zmian w krótkim czasie. Po rozstaniu warto dać sobie trochę czasu, przeboleć rozstanie. Szukanie nowego związku, tylko po to, by zapomnieć o starym niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Potrzeba czasu by uporządkować emocje, przeżyć stratę, przemyśleć pewne sprawy.
Jeżeli cierpi Pani z powodu tego rozstania zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia

Witam. Myślę, że warto się spotkać z własnymi emocjami korzystając z psychoterapii. Na kolejną znajomość przyjdzie właściwy czas. Powodzenia