Rozstanie i uczucie pustki

Poznała osobe z którą sie rozstałem . Śniła mi się prawie co noc Teraz, gdy jej nie ma, czuję, jakbym straciła całą radość i szczęście, jak gdyby ktoś wyssał wszelkie zalety z mojego życia. Większość decyzji, które podejmuję mają związek z nią, jak np. zmieniłam szkołe na gorszą ze względu na to, ze jest tam koleżanka, która zna ją bliżej. Teraz jest coraz gorzej. Tęsknota za nią nie pozwala mi normalnie funkcjonować czuję sie przygnębiona, nic nie sprawia mi radości, ludzie mnie męczą

Podobne objawy mogą być sygnałami depresji. Dlatego proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i/lub psychologiem i podjąć leczenie. Zmiana, poradzenie sobie z rozstaniem i żałoba po stracie jest możliwa. Warto jednak pozwolić sobie pomóc.