Rozstanie i utrzymywanie kontaktu z byłym

Chłopak zerwał ze mną po paru miesiącach. Byłam dla niego pierwsza, ma 0 doświadczenie. Powiedział, że nie czuje, że to na cale życie. Jednocześnie chce utrzymać kontakt, zalewa się łzami, gdy uświadamiam mu, jak będzie wyglądalo jego życie. Zaproponowałam odbudowanie związku, ale jest nieugięty. Byłam szczęśliwa i on na takiego wyglądał. Prawdopodobnie ma problemy psychologiczne. Czy jest szansa, by wrócił? Mówi o mnie w superlatywach, mówi, że jeśli stanie mi się krzywda, to sobie coś zrobi...

Witam,

To nieprzyjemne doświadczenie dla Pani i Pani byłego partnera. Partner ma prawo wybrać i zdecydować czego potrzebuje. Tak naprawdę trudno stwierdzić, jak życie się dalej potoczy i co się wydarzy dla Was obojga. Może chcą Państwo skorzystać z psychoterapii par by dokładnie wyjaśnić swoje potrzeby i podjąć odpowiednie decyzje?.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry. Nie pisze pani zbyt wiele o swoich potrzebach - czy pani chce być z tym chłopakiem?Czy chce/może pani być jego przyjaciółką? teoretycznie możliwość aby wrócił istnieje - jednak czy odpowiedziała sobie pani na pytanie jak długo jest pani w stanie czekać? Proszę sobie odpowiedzieć na te pytania. Pozdrawiam.