Rozstanie po kradzieży partnera

Ukradłam rodzicom narzeczonego pieniądze. Niewiele, 100zł. Jednak to wystarczyło, by ode mnie odszedł. Teraz rozmawiamy rzadko, jego rodzice nie chcą mnie widzieć. Chłopak pisze, że rozmyśla, kiedy pytam czy to koniec odpowiada, że nie wie, że potrzebuje czasu. Nie wiem co zrobić, jak rozwiązać tę sprawę. Bardzo tego żałuję, ale czasu nie mogę cofnąć. Nigdy ich nie zawiodłam choć w związku układało nam się różnie. Co mam zrobić? Sprawa jest świeża..

Jeśli chłopak potrzebuje czasu- warto mu go dać będąc jednocześnie uważny i deklarując chęć odbudowania relacji. Warto także dopytać, czy są możliwości rekompensaty i odbudowania zaufania pomiędzy Panią a rodzicami chłopaka.
Zachęcam także Panią do skorzystania z pomocy psychologa, który pomoże Pani zrozumieć przyczyny podobnego zachowania, przepracować je, a dzięki temu zapobiegać podobnym rozczarowaniom w przyszłości.