Rozstanie po trzech latach

Po 3 latach wspaniałego związku, mój mężczyzna stwierdza, że nic do mnie nie czuje. Sytuacja ta wynikła w październiku, a pod koniec września twierdził, że kocha. Kończąc związek stwierdził, że do siebie nie pasujemy, gdyż ja nie jestem typem imprezowiczki, a jemu podobno tego brakowało.Podczas pakowania jego ubrań wydawał się być załamany. Jak uratować związek, gdy on twierdzi, że nie chce robić nic na siłę?

Może warto dać sobie i chłopakowi trochę czasu. Jego ambiwalencja może świadczyć o przeżywaniu rozstania, a niekoniecznie o chęci powrotu. Ostatecznie byli Państwo ze sobą dłuższy czas i miał on dużo dobrych chwil. Być może to jest właśnie przyczyną wahań- tęsknota za dobrymi chwilami, smutek związany z zakończeniem czegoś ważnego w życiu, choć nie ma już chęci utrzymywania związku?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza