Rozstanie w kłótni po 3-letnim związku

Witam. Do poniedziałku byłam z chłopakiem w 3letnim związku.Nie zawsze było cudnie ale kochaliśmy sie oboje .Niestety tego dnia od slowa do slowa o blache sprawy zaczelismy sie wyklocac o wszystko .Gdy on chcial wyjsc chcac go zatrzymac zlapalm go za reke lecz on sie wyrywal i wtedy popchnelam go na schody.Upadl ,wstal i powiedzial ,ze to koniec. Przepraszalam,blagalam o wybaczenie.Nie wiem co mam robic On wciaz powtarza ,ze to koniec i tyle.Nie chce sie spotkac aby porozmawiac.Co mam robic.

Może warto dać mu trochę czasu, pozwolić opaść emocjom, przemyśleć też różne rzeczy i wsłuchać się w swoje emocje i dopiero wówczas ponowić próbę kontaktu i rozmowy? W tym czasie także warto zapewnić sobie wsparcie przyjaciół i jakoś zorganizować czas- bez tego pustka może być trudna do wytrzymania.

Witam. Uszanować decyzję chłopaka. Poza tym nawet gdybyście byli razem to jest ryzyko, że związek by tak wyglądał i coraz gorzej. A jesli chlopak bedzie chcial wrócić jak emocje opadną to da o tym znać.