Rozstanie w związku na 3 dni

Witam piszę do pani,między innymi z problemem,a także dlatego że jest pani z miasta w którym mieszkam,ale przejde do sedna,mianowicie,ustaliliśmy z dziewczyną przerwe,żeby "zerwać" kontakt na około 3 dni,ona się odezwie,ostatnio bardzo dużo się kłóciliśmy,z wielu powodów za które ona obwinia tylko mnie,ma mieszane uczucia co do mnie,oraz mówi że nie chce końca,tylko poprostu te 3 dni przerwy,ma depresje( za pobicie któe jest obwiniana, od miesiąca,i żal do mnie za głupi nie przemyślany żart

Warto także pomyśleć na przyszłość o innych sposobach radzenia sobie z takimi sytuacjami- bo jeśli myślą Państwo o sobie na poważnie, to jakbyście Państwo mieszkali razem, trudniej będzie dokonywać takich "ucieczek"..

Witam Pana,
rzeczywiście w momencie kiedy emocje są najsilniejsze czasami warto zrobić chwilę przerwy, jednak potem zawsze warto porozmawiać. Jeśli Państwu jest trudno mogą skorzystać Państwo z pomocy psychologa w takiej rozmowie. Niewiele więcej mogę powiedzieć, bo nie znam dobrze sprawy z tak krótkiego opisu, jednak zachęcałabym Państwa do podjęcia rozmowy o tym co jest dla Państwa trudne w związku, czego Państwo do siebie oczekują, jak mogą się wspierać w swoich problemach itp. Być może warto także, żeby Pan porozmawiał ze swoją partnerką o uczuciach jakie wywołał w niej ten głupi żart. Pozdrawiam.

Witam, 3 dniowa przerwa w kontakcie to chyba nie dramat? :)Myślę, że to dobry pomysł, skoro bardzo dużo się kłóciliście ostatnio, odpoczniecie chwilę od siebie ,przemyślicie swoje wzajemne zachowanie,zdystansujecie wobec silnych uczuć, które często nie są dobrym doradcą i uniemożliwiają przemyślenie spraw.Za nieprzemyślany, głupi żart proszę przeprosić, kupić kwiatek czy zaprosić na kawę...A w przyszłości,, trzymać język na wodzy, słowa mogą bardzo zranić i tkwić w pamięci latami. proszę dać czas partnerce, trzyma kciuki aby jej przemyślenia skończyły się dobrym na Pana obrotem spraw.Pozdrawiam

Czuję się wywołana przez Pana do odpowiedzi, ale nie wiem właściwie co jest sednem. Czy sednem jest lęk przed rozstaniem z dziewczyną, lęk, żeby nie zostać samemu, czy lęk o dziewczynę, czy chęć pomocy Pana dziewczynie. Proszę więc dopowiedzieć nad czym chciałby się Pan zastanowić.