Rozstanie z chłopakiem i przemoc

WITAM . CHCE ODEJSC OD CHLOPAKA BO MNA SZARPIE I UDERZYL MNIE W TWARZ . MAM 2 MIESIECZNEGO SYNKA I NIE POZWALA MI SIE Z NIM WYPROWADZIC .POWIEDZIAL ZE TAK LATWO MI NIE POZWOLI . ALE MIEJSCE DZIECKA POWINNO BYC PRZY MATCE AZ DO ROZPRAWY . PRAWDA > JESTEM DOBRA MATKA KRZYWDY MU NIGDY NIE ZROBILAM .

Witam. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pani tylko chce od niego odejść czy też pani to zrobi? jeśli zrobi to kiedy? A przemoc należy zgłosić na policję i założyc sprawę w sądzie. Powodzenia