Rozstanie z chłopakiem, na którym mi zależy

zostawiłam chłopaka na którym mi zależało, z przyczyn nie wyjaśnionych do teraz powiedziałam że nie chce go widzieć, on przepraszał , ale w końcu odpuścił, po czasie gdy zaczął spotykac się z inną zrozumiałam że mi naprawdę na nim zalezy, ostatnio rozmawialiśmy, bo był pijany i powiedział mi tylko że wolałby ze mną się spotykac ale nie chciałam, jutro mamy porozmawiać na trzeżwo co mam mu powiedzięć? zalezy mi na nim, chce żeby było jak kiedyś ale też nie chce być natrętna, co mam mu powiedziec?

Wydaje mi się,że o treści tej rozmowy powinnaś zadecydować samodzielnie, a nie pytać na portalu. Jest kilka kwestii do zastanowienia się: 1. co spowodowało wasze zerwanie, 2. co do niego czujesz, 3. czego się boisz (skoro nie jesteś pewna tego, co się z wami dzieje, pokazuje to jednoznacznie, że czegoś się boisz - pytanie: czego?). Wyobraź sobie was razem za 5,10,15 lat - jak wygląda ta relacja? Podoba Ci się, czy coś byś zmieniła - a jeśli tak, to co? Odpowiedz sobie na te pytania, a myślę,że treść rozmowy przyjdzie sama. Pozdrawiam.

Witam Panią. Proszę uważać na słowa typu "muszę", "powinnam", "trzeba", "należy", "wypada" i inne z tej kategorii. Jak sama może Pani zauważyć nie mają one nic wspólnego z decyzją czego tak naprawdę Pani chce. Trochę mnie zastanawia wyznanie tego mężczyzny po alkoholu jak również okoliczności, w których postanowiła Pani zakończyć tą relację. Proszę sprawdzić czego Pani potrzebuje a wtedy będzie Pani wiedziała co chce podczas spotkania powiedzieć. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/