Rozstanie z chłopakiem po 2 latach związku

Rodtal sie.ze mna chlopak 2 tygodnie temu bo stwierdzil ze wypalilo sie w nim uczucie mowi ze na.razie nie chce.nic.na sile ciagle powtarza ze nie wie nie chce na razie co mam robic?bo nie umiem sobie z tym poradzic

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Radzenie sobie z rozstaniem wymaga czasu i przeżycia po drodze różnych emocji. Osobiście zachęcam do kontaktu z psychologiem, żeby nie była Pani z tym sama.

Witam Panią. Domyślam się, że w związek ze swoim chłopakiem zainwestowała Pani emocjonalnie. Trzymając się tej metafory można powiedzieć, że miała Pani prawo oczekiwać, że ta "inwestycja" powinna procentować (zaspokajać Pani potrzeby i oczekiwania). W sytuacji, kiedy Pani chłopak poinformował Panią o swojej decyzji została Pani skonfrontowana z faktem, że ta "inwestycja" nie przyniesie oczekiwanych zysków. Proszę sobie dać prawo do przeżycia żalu po stracie. Kiedy ludzie cierpią mają czasem tendencję do izolowania się od ludzi. W Pani przypadku doświadczyła Pani rozczarowania ze strony bardzo bliskiej osoby. Proszę skorzystać ze wsparcia osób do których ma Pani zaufanie. Być może w procesie przeżycia żalu po stracie będzie potrzebny bezpośredni kontakt z psychologiem. Pozdrawiam Panią
www.piotrantoniak.pl

Dzień dobry, rozumiem, że to bardzo trudna sytuacja. Pani chłopak podjął decyzje i właściwie niewiele można zrobić w tej sytuacji. 2 tygodnie to krótki okres czasu, myślę, że "boleć" będzie jeszcze jakiś czas, ale emocje maja to do siebie, że przemijają. Jeżeli jednak uzna pani, że nie jest sobie w stanie poradzić sama lub smutek potrwa zbyt długo zachęcam do rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą. Pozdrawiam.