Rozstanie z chłopakiem po poronieniu

Po 7 miesiącach związku doszło do pewnej kłótni,w której wypowiedziałam bardzo bolesne dla mojego chłopaka słowa. Po kłótni twierdził, że nadal kocha, ale nie chce być ze mną . Mimo tego spotykaliśmy się, nasze zachowania były typowe dla pary . Wkrótce zaszłam w ciążę. Wrócił do mnie .Ciąża obumarła, więc musiałam udać się na zabieg. Przez cały czas zapewniał mnie że po wszystkim nic się nie zmieni.Po zabiegu po prostu mnie zostawił, twierdził że się starał ale nie dał rady. Nie potrafię żyć.

Przeszła Pani wiele trudnych wydarzeń, niejako ciąg stresujących i traumatyzujących przeżyć, dlatego zachęcam do skorzystania z psychoterapii. Pomoże Pani poukładać emocje, wyrazić te, dotąd tłumione, poradzić sobie ze złością, bólem, tęsknotą związana nie tylko z utratą chłopaka, ale także dziecka. Dodatkowo, będzie Pani mogła pracować nad odbudowaniem poczucia wartości, bezpieczeństwa i zaufania. To wszystko umożliwi Pani odnalezienie nowego sensu w życiu, a także zrozumienie siebie po tych wszystkich trudnych wydarzeniach.