Rozstanie z chłopakiem po rozstaniu

zerwał ze mną chłopak , , prosto w oczy mnie kłamał ze chce ze mną byc i ze kocha i gdypotem sie zpaytalam dlaczego on powiedzial ze nie miał odwagi mi tego powiedziec , to było zerwanie przez telefon ale powiedzialam mu ze jezeli ma jaja to pogada ze mna na zywo i mi powie to prosto w oczy , powiedział ze tak ze tak zrobi i sie zobaczymy , dobrze zrobiłam ? bo teraz juz nic nie ma sensu.... to boli strasznie płacze cały czas nie moge sie z tym pogodzic i nie wiem czy powinam go zobaczyc ?

Witam serdecznie

Tylko Pani może podjąć decyzję , czy chce ponownie usłyszeć od chłopaka jaki był jego motyw zerwania z Panią , czy będzie Pani wstanie racjonalnie umiała pozwolić mu odejść , nie zatrzymywać na siłę , jeśli jego decyzja o rozstaniu będzie niezmienna. Warto by skorzystała Pani z pomocy profesjonalisty np. psychologa , który mógłby Panią wesprzeć, pomógłby uporać się z tą trudną sytuacją i uczuciami.
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psychoetarpeuta