Rozstanie z chłopakiem przez plotki

Witam mam mały problem. Mój były chłopak w piątek powiedział mi że mnie kocha a w sobotę , że już nic nie czuje bo usłyszał plotki które nie są prawdą. Powiedział, że chce abyśmy zostali przyjaciółmi, że pewnie kiedyś spędzimy taki weekend jak wcześniej ja on i jego mama. Dodam że nie łaczy nas sex.

Szanowna Pani, jeśli rzeczywiście chłopak zerwał z Panią mając nieprawdziwe informacje to proszę z nim o tym porozmawiać i spróbować wyjaśnić wszystko, wytłumaczyć i sprostować nieprawdziwe wiadomości. Być może dzięki temu będzie szansa żebyście mogli Państwo odbudować swój związek. Pozdrawiam, Monika Wysota

Być może potrzebują Państwo porozmawiać i wyjaśnić sobie pewne rzeczy. Rozumiem, ze ma Pani sporo pytań takich jak- czy prawdziwe jest uczucie, które wygasa po jednym dniu albo które zmieniają plotki? Czy był to faktyczny powód rozstania czy jedynie pretekst? Dlaczego opinie innych maja pierwszeństwo przed tym, co Pani ma do powiedzenia? Może warto poprosić o rozmowę, powiedzieć o swoich uczuciach, emocjach, tym, co się z Panią itp. Mogłoby to Pani pomóc sobie coś wyjaśnić i poukładać.