Rozstanie z chłopakiem z powodu jego byłej dziewczyny

Witam, Mam problem mój chłopak rozstał się ze swoją ex był z nią 7 lat. Zaraz po rozstaniu zaczeliśmy się przyjaźnić, póżniej spotykać, trwało to pół roku. Za każdym razem kiedy się widzieliśmy było cudownie, wyjazdy w góry mówił ze kocha...itd za każdym razem pytałam czy jest PEWNY bo to długi związek itd. Ex zepsuła mu opinie wszystkim zaczęla opowiadać jaki to on zły... mnie przyczepiła metke tej trzeciej i 50%winy, on popadł w depresje a mnie zrzucił z dnia na dzień... dlaczego tak nagle?

Witam,

To pytanie powinnaś raczej skierować do partnera. Trudno odpowiedzieć jednoznacznie nie znając relacji drugiej strony i całego kontekstu. Jedno jest pewne - nie powinnaś się obwiniać i odbierać tego personalnie, jako działania na Twoją szkodę.

Pozdrawiam