Rozstanie z dziewczyną i szanse na odbudowanie związku

Mam problem z dziewczyną po 2 latach mówi że mnie nie kocha troszkę ją zaniedbałem przez problemy finansowe wszystko było na mojej głowie i odbijało się to na niej , kiedy teraz chce to wszystko naprawić ona mówi ze nie da rady już za późno i że z dnia na dzień przestaje mnie kochać , czy to prawda ? w ciagu 3 dni , powiedziała ze woli imprezy i zero zakazów ani zadnej kontroli chce czuc sie wolna , kazała mi nie dzwonić nie pisać , myślicie zebyśmy dali sobie troche czasu ? co robić Kocham ją

Witam
Myślę, że chyba nie pozostaje nic innego jak dać sobie trochę czasu żeby uporządkować swoje uczucia i myśli związane z Waszym związkiem, i własnymi potrzebami.Za jakiś czas,jeśli nadal będzie Panu zależało na odbudowaniu związku - spróbuje pan przekonać
dziewczynę o swoich uczuciach .
pozdrawiam
Ludmiła Kulikowska Kubiak

Witam. Każdy ma prawo do własnych wyborów. Jeśli dziewczyna podjęła decyzję, to...klamka zapadła. Chyba, że chce widzieć jak Pan o nią zabiega, kto to wie... Mimo wszystko proponowałabym jej uwierzyć i wyciągnąć na przyszłość właściwe wnioski. Życie toczy się dalej.