Rozstanie z kobietą po dwóch latach

zostawila mnie kobieta po 2 latach bylo mnustwo pieknych chwil, natomiast ostatnimi miesiacami wiecznie pracowalem bylem poza domem, przestalem dbac. Ze zmeczenia doszlo do kilku awantur o zupelnie blache sprawy . Wyzwiska, szantaze, ze sie wyprowadzi itd. docelowo oklamala mnie ze nie pali patrzac mi w oczy. nie wytrzymalem oplulem ja.. oczywiscie pozniej przepraszalem itd. po 3 dniach po tym sie wyprowadzila. Minely 2 tygodnie mowi, ze mi nie zaufa i mam nie pisac chce sprobowac zycia samej..

Witam. Nie ma co naciskać na Nią, bo jeszcze bardziej sie moze zniechęcić. Trzeba zająć się sobą, to znaczy np popracować nad swoimi "nerwami", emocjami.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza