Rozstanie z mężem po 16 latach małżeństwa

Po 16 latach mąż powiedział że mnie nie kocha , mieszka osobno już 4 miesiące a ja wciąż go kocham i nie ma takiego dnia żebym nie płakała . Nasze małżeństwo było bardzo kochane zero kłótni gdzie zrobiłam błąd czy ktoś pomoże stanąć mi na nogi.Terapie raz w miesiącu nie pomagają . Masz dobrą radę lub cudowny lek na wyleczenie się z miłości

Czy mówiła to Pani terapeucie? Jest wiele gabinetów, które pracują w systemie spotkań co tydzień, a czasem nawet dwa razy w tygodniu, zależnie od potrzeb i możliwości pacjentów. Mąż odszedł i to, co Pani przeżywa to rodzaj żałoby po stracie, choć mąż nie umarł, ale w psychologicznym rozumieniu, coś Pani straciła i Pani emocje są tego odzwierciedleniem. Z jednej strony jest to naturalne. Z drugiej bardzo trudne i bolesne. Jest Pani w bardzo trudnej sytuacji, kryzysie. Warto o siebie intensywnie zadbać, poszukać możliwości zaakceptowania tego, czego zmienić Pani nie może oraz pracowania nad tym, co może Pani zrobić i zmienić.

Witam. Nie ma tu leku ani dobrej rady, po prostu tak zwany czas robi swoje. Rzeczywiscie terapia raz w miesiacu to "słaba" terapia, powinna pani częściej sie spotykać z psychoterapeutą.