Rozstanie z ojcem dziecka i szanse na uratowanie związku

witam, ponad miesiac temu odszedl ode mnie ojecien dziecka. chcialam z nim porozawiac worcic do niego walczyc, mowil ze nie wie co czuje ze moze mu zalezy, moze nie, ze nie wie.. dowiedzialam sie ze sie z kims spotyka wczesniej szukal panienki na sile, spotylajac sie powiedzial mi w twarz ze bedzie szczesliwy jak bede szczesliwa z innym ale stwierdzil tez ze ciagle iskra nalezy do jednej osoby i moge walczyc by ja na nowo rozpalac.. nie wiem co robic skoro spotyka sie z inna..

Psychologia

To co zrobią Państwo z waszą relacją zależy tylko i wyłącznie od waszych wyborów, niestety taka niestabilność emocjonalna i niepewność może być bardzo niekorzystna dla waszego dziecka.

Witaj,
nie wiemy,co miał w glowie Twój partner,gdy taką decyzje podejmował ani,co Ty miałaś,że go pusciłaś wolno.Możesz zwrócić sie o pomoc psychologiczna,która pozwoli Ci poznać od jego strony problem i wówczas odpowiesz sobie na ważne dla siebie wątpliwości i będziesz zdolna podjąc właściwe kroki.
Pozdrawiam serdecznie