Rozstanie z rodziną i chodzenie przy pomocy chodzika u 36-latka

pani dr.miałem operacja 3latabyłem na wózku chodze w chodziku mam 3dzieci żona mnie zostawiłateraz się okazało że nie wycieli mi góza co miałem operacje dzieci dużo mych cierpień widzieli i nie widze ich drugi miesiąc by się nie załamały też ja itak ćwicze itak słabneco mam robić bo nie wiem co się dzieje ze mną?

Witam serdecznie,
doświadczył Pan ciągu trudnych przeżyć, zmieniających Pana życie i życie Pana rodziny. Choroba, niepełnosprawność, rozstanie z żoną, ponowne problemy zdrowotne i separacja z dziećmi. Każde z tych doświadczeń osobno, jest ogromnym obciążeniem i stresem, skumulowane tak jak u Pana to się wydarzyło, jest wielokrotnością doświadczanego stresu.
Sugerowałabym w trosce o Pana zdrowie psychiczne, poszukać wsparcia psychologa bądź terapeuty, także bezpośrednio adresowanych dla osób niepełnosprawnych.
Jeśli chodzi o kontakt z dziećmi, warto zastanowić się, czy separacja od nich nie jest dla Pana oraz dzieci, dodatkowym obciążeniem. Czasem pomimo traumatycznych przeżyć, lepiej jest przeżywać je z bliską osobą, niż w tęsknocie i samotności.
Niestety nie napisał Pan w jakim wieku są dzieci, więc sugerowałabym skonsultować tą sprawę z psychologiem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości,
Katarzyna Włoch
Zapraszam na
http://charakterownia.pl/

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Pomoże w zaakceptowaniu ograniczeń, radzeniu sobie z codziennością, motywowaniu się do rehabilitacji i podejmowania wyzwań, poprawy samooceny i poczucia wartości. Warto pozwolić sobie pomóc w trudnej sytuacji.