Rozstępy, które pojawiły się od momentu, kiedy zaczęłam ćwiczyć

Mam dziwny problem, od jakiegoś czasu (zaczęłam ćwiczyć, więc może to przez to) zauważyłam białe rozstępy na pośladkach (tak mi się wydaje, że to są rozstępy), ale widoczne są tylko pod światło dziennie, nie widać ich w innym świetle i raczej muszę się odpowiednio ustawić pod odpowiednim kątem, żebym je zauważyła. Co jest dziwne to to, że nie miałam nigdy czerwonych rozstępów (wiem, ponieważ praktycznie codziennie patrzę na swoją skórę i skórę pośladków), czyli od razu pojawiły mi się białe, jak to możliwe? Przecież trzeba przejść pierwszą fazę, żeby dojść do drugiej, a może to nie są rozstępy? Kupiłam sobie olejek na rozstępy, ale martwi mnie to, że mi to już nigdy nie zejdzie. Co to w takim razie jest? Czy to są rozstępy? Jak się tego pozbyć? Dodam, że są białe w momencie kiedy naciągnę skórę, jak jej nie naciągam, to zauważam jedynie takie paski i wgłębienia.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Niestety trudno jest mi określić, co jest Twoim problemem, ponieważ nie jestem lekarzem. Powinnaś zwrócić się z tą dolegliwością do specjalisty, który będzie mógł ją sprecyzować po obejrzeniu. Być może są to zwykłe rozstępy, którymi nie powinnaś się przejmować.

Pozdrawiam.