Rozstępy na brzuchu u matki karmiącej

witam , jestem 3 miesiace po porodzie i karmie malenstwo piersia ale moj problem polega na tym ze mam rozstepy na brzuchu czerwone i bardzo bym chciala zrobic sobie zabieg mikrodermabrazje lub mezoterapie iglowa na brzuch czy moge wykonac ktorys z tych zabiegow poniewaz nie chcem dluzej juz czekac za nim mi to zostanie na stale

Dzień dobry,

Po zakończeniu karmienia będzie można wdrożyć procedury redukujące rozstępy - osobiście polecam zabiegi laserem eCO2 połączone z mezoterapią igłową.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Na rozstępy rekomenduje zabiegi laserem frakcyjnym Co2, który spłyca rozstępy, zmniejszając ich widoczność. Zabiegi należy powtarzać w określonym odstępie czasowym. Radzę jednak poczekać do momentu, w którym przestanie Pani karmić piersią.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

zabiegi redukujące problem rozstępów można rozpocząć po zakończeniu okresu laktacji. W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam.