Rozstępy na udach i piersiach

Witam Mam 18 lat i zrobily mi sie rozstepy na udach i piersiach. Czego mam używać aby pozbyc sie tych rozstepow? Moze jakies masci albo kremy i gdzie moge je kupic? Prosze o odpowiedz.

Musi Pani uzbroić się w cierpliwość bo walka z rozstępami nie jest łatwa i z reguły można je doprowadzić do stanu kiedy będą mniej widoczne. Najlepiej działa szereg działań rozłożonych w czasie. Oprócz maści/kremów pomagają zabiegi medycyny estetycznej jak laser CO2, karboksyterapia, mezoterapia. Dobrze jest uzyskać poradę w gabinecie medycyny estetycznej. Z preparatów miejscowych można stosować np. Kelo-cote dostępne w aptece lub Scar Repair dostępne w gabinetach medycyny estetycznej.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej. Specjalista biorąc pod uwagę stan Pani skóry dobierze odpowiednie zabiegi i zleci stosowną pielęgnację domową. Obecnie jedną z najskuteczniejszych terapii jest połączenie zabiegów laserem eCO2 z mezoterapią igłową.

Pozdrawiam