Rozstępy na udach u 18-latki

Dzień Dobry. Mam 18 lat i pojawiły mi się rozstępy na udach, a tak dokładniej to na tyłku też i chciałam sie zapytać czy to znaczy że powiększą mi się uda ?Bo słyszałam że tak sie dzieje gdy skóra się rozciąga a więc na chłopski rozum to chyba znaczy że mi sie tyłek powiększy, ale właśnie jak na mój wzrost i ogólnie całe ciało to nie mam zbyt dużego tyłka, mogła bym nawet żec że jest on za mały, więc nie obraziła bym sie jakby troszke urósł :) Dziękuje

Witam. Rozstępy rzeczywiście zazwyczaj pojawiają się kiedy skóra rozciąga się pod wpływem zwiększenie masy ciała, mogą jednak wiązać się z indywidualną predyspozycją skóry do ich powstawania.