Rozstępy na żołędziu

Dzień dobry, mam 26 lat i nigdy nie miałem problemów z jakimkolwiek chorobami penisa, ale od roku zacząłem się przejmować moim żołędziem ponieważ około trzech lat wcześniej zauważyłem na nim rozstępy (zmarszczki) ale przy tym nie było żadnego zapalenia ani swędu, pieczenia czy bólu po prostu nic! Tylko wyglądał jakby pomarszczony i wokół pojawiły się malutkie krostki. Ale z miesiąca na miesiąc wyglądał coraz gorzej dalej mnie nic nie boli itp. ale teraz mój żołądź wygląda jakby w miejscach których się zmarszczył zaczęły pojawiać się rozstępy. Wygląda to tak jakby pękał (rozwarstwiał się) i jest tego coraz więcej. Proszę o radę i dziękuje!

Witam serdecznie.
Niestety nie jest możliwe postawienie diagnozy bez badania. Opisane przez Pana objawy mogą wskazywać między innymi na infekcje grzybiczą.
Konieczna jest wizyta u dermatologa.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjne tło Pana dolegliwości konieczne będzie także leczenie Partnerki.
Pozdrawiam.