Rozstępy po ciąży

Mam straszne rozstepy na brzuch po ciąży.chcę spróbować terapii laserowej.proszę mi powiedzieć jakie są szansę na poprawę po jednym zabiegu.czy są jakieś inne sprawdzone sposoby na zredukowanie ich? Czytałam ze rozstepow nie można całkowicie zlikwidowac :(

Rozstępy są pęknięciem skóry właściwej bez pęknięcia naskórka. Są po prostu typem blizny.
Niestety żadnej blizny nie można zlikwidować, można dokonać jedynie korekcji.
Zabiegi laserowe typu pixel/fraxel mogą poprawić fakturę skóry, napiąć ją bardziej, obkurczyć i uelastycznić blizny/rozstępy dając wynik ich korekcji w 15-30%. Dzięki temu zawsze jest szansa na poprawę.
Jeżeli chodzi o ilość zabiegów to w technologii frakcyjnej trzeba ich wykonań w zależności od blizny/rozstępu od 3 - 5. Po jednym zabiegu poprawa będzie minimalna.