Rozszerzenie żołądka wraz z jego skrętem i uwięźnięciem w przerwanej krezce jelitowej u psa

na sekcji zwłok psa lekarz napisał rozszerzenie żoładka wraz z jego skrętem i uwięźnięciem w przerwanej krezce jelitowej. nie wiem o co chodzi i w jaki sposób mój pies zginął . proszę o podpowiedź bo wydaje mi się, ze pies został uderzony jakimś narzędziem i nastąpił zgon.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Interpretacją takiego badania powinien zająć się lekarz weterynarz znający anatomię zwierzęcia. Nie mniej jednak opis badania jest zastanawiający. Aby doszło do takiego stanu musiał wystąpić uraz. W jakiej sytuacji powstał.... niestety nie mnie to oceniać.