Rozszerzone pory i naczynka

Witam , mam 32 lata i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem rozszerzonych porów , mam też rozszerzone naczynka na płatkach nosa , od kilku dni moja twarz na policzkach zaczeła sie lekko rumienic do tego zwłaszcza wieczorami jakby sie nasiliło i policzka mnie pieką , czuje ogólny dyskomfort . Zapisałam się do dermatologa niestety jestem ze slaska , bo zapisałabym sie do pani , a wizyte mam dopiero na 15 maja , bardzo proszę o porade co mi moze dolegac i jak mam sobie pomoc z gory dziekuje

Dzień dobry,

Zachęcam do konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Być może ma Pani problem z rumieniem, który powstaje na skutek gwałtownego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Skutecznym zabiegiem w takim przypadku jest laserowe zamykanie naczynek (polecam lasery: Fotona, Cynosure, Gemini). Proszę nie zwlekać z wizytą, ponieważ zostawiony rumień z czasem może przekształcić się w rumień stały.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej-z opisu wynika że ma pani cerę naczyniową. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz doradzi odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabiegi z użyciem lasera+ peeling medyczny. Warto również pielęgnację domową dobrać do cery naczyniowej.