Rozszerzone źrenice i podwójne widzenie a przyjmowanie leku Anafranil

Witam. Choruje na nerwicę lękową oraz ogólne zaburzenia z grupy lękowej. Od 2 lat nie wychodzę z domu. Od pewnego czasu mam bardzo rozszerzone zrenice (3 lata). Bardzo zle widze (widze obiekt a on o góry jest rozmazany). Zrenice reaguja normalnie na swiatlo i sa rownomiernie rozlozone ale lekarz stwierdzil ze to one sa problemem wzroku. Moze to od lekow ktore biore? anafranil Wczoraj zauwazylem ze gdy uloze glowe pod pewnym katem to widze podwojnie, gdy patrze prosto jest ok. Prosze o pomoc.

Dzień dobry,
Niestety nie jestem lekarzem psychiatrą, więc nie mogę udzielać informacji dotyczących farmakoterapii.
Pozdrawiam.

nerwicy nie wyleczy sie samymi lekami.potrzebna solidna terapia.leki majaZAWSZE skutki uboczne.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza