Rozwód a problemy łóżkowe

Moja żona żąda rozwodu, bo po 3 latach małżeństwa okazało się, że nie mogę jej zaspokoić z powodu mikropenisa. W pracy się ze śmieją, bo powiedziała im to. Nie wiem, czy można to leczyć w wieku 36 lat proszę o pomoc.

Jeśli relacje małżeńskie układają się dobrze, są zaangażowane i pełne bliskości, problemy o podłożu seksualnym można rozwiązać pracując z seksuologiem. Warto zastanowić się, czy chęć rozstania rzeczywiście związana jest z kwestią satysfakcji seksualnej, czy tez stanowi ona bardziej pretekst i wytłumaczenie, a prawdziwe powodu rozstania tkwią głębiej.
Zachęcam do konsultacji psychologicznej. Pomoże Panu poradzić sobie z sytuacją, poprawić poczucie wartości, samoocenę, umiejętność stawiania granic itp.